1) با نزدیک شدن به انتخابات کاندیداهای محترم شورای اسلامی روستای اسبوکلا خود را برای فعالیت های تبلیغاتی آماده می کنند. در جمع ها و فضای مجازی گپ و گفت انتخاباتی و بیان مشکلات روستا و درخواست های مختلف مطرح می شود. ان شاء الله مثل دوره های قبل شاهد انتخاباتی پرشور در اسبوکلا هستیم و همین شور هم در شوراهای آینده برای خدمت به مردم باقی بماند و هم در مردم عزیزمان که حامی نمایندگان خودشان باشند تا اسبوکلایی سرافرازتر از همیشه داشته باشیم.

👇👇 ادامه 👇👇

2) شاید این روزها و روزهای آینده مورد هجوم درخواست ها قرار گیرید؛ مسئله ای نیست، انتخابِ افراد اصلح از میان 15 نفر کار خیلی سختی نیست. به سادگی می شود تمییز داد! توکلتُ الی الله.

3) برای آینده ی روستا مدیرانی را انتخاب کنیم که دیندار، متعهد، دارای دانش و تجربه ی کافی و عملگرا و حامی واقعی مردم باشند. ان شاء الله.

4) کاندیداهای محترم شورای اسلامی روستا وقت آن رسیده آنچه برای اعتلای اسبوکلا در نظر دارید ارائه کنید. برای رشد اسبوکلا نیاز به برنامه های حساب شده و واقع گرایانه داریم.

5) کاندیداهای محترم شورای اسلامی روستا در تبلیغات و معرفی خودشون غیرت و شأن مردم اسبوکلا رو در نظر بگیرند و خدای ناکرده حرفی نزنند که باعث دلخوری مردم شود. این چند روز همه ی زندگی نیست.

6) اسبوکلا روستایی است که پتانسیل درخشش در منطقه را از خیلی از جهات دارد. به شرطی که مدیرانی قوی و توانمند در حوزه ی تصمیم گیری آن وارد شوند. شاید این امر طی یک دوره ی انتخابات صورت نگیرد ولی خیلی زود دیر می شود و از قافله عقب می مانیم آنچنان که گذشته  عبرت آموز ما بوده است. پس در این دوره با تحقیق و بررسی بیشتری وارد عرصه ی انتخاب شویم.

7) داریم به جمعه نزدیک می شویم. روز سرنوشت. باید یک رای برای انتخاب رئیس جمهور آینده مان در صندوق بیاندازیم و یکی هم برای شورای اسلامی روستا. از زمانی که تبلیغات آزاد شده در فضای روستا 15 کاندیدای شورای اسلامی به تبلیغ چهره به چهره و جلسات معرفی خانگی اکتفا کرده اند. برای ریاست جمهوری هم فقط در دو قسمت برای آقای رئیسی تبلیغات شده است. البته در گروه هایی تلگرامی هم اندک تبلیغاتی می شود اما متاسفانه از طرف همه ی کاندیداها این مسئله رقم نخورده است.

8) استقرار تریبون آزاد در روستای اسبوکلا می تواند حال و هوای تازه ای به فضای انتخاباتی روستا تزریق کند و از فضاهای بسته به میان مردم بکشاند. امیدواریم در فضایی آرام و محترمانه گفتگوهای خوبی صورت گیرد.

9) مردم اسبوکلا فردا پرشورتر از همیشه پای صندوق های رای خواهند آمد و امضایی دیگر بر پای دفتر انقلاب خواهند زد. با دلی پر زِ امید، بهترین ها را برای مدیریت 4 ساله ی کشور و روستای اسبوکلا انتخاب خواهیم کرد. ان شاء الله.